باسمه تعالی

با استعانت از خداوند متعال مجموعه”صبامهر” در سال 1386 با مجموعه ای پرشور و خلاق و همسو با سیاست¬های کلان اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای افزایش قدرت خرید عموم مردم، همچنین بهینه سازی و هدفمند کردن بودجه¬های رفاهی سازمانی تشکیل شد.
این مجموعه در طول سال¬های گذشته به ¬عنوان یکی از معدود مجموعه¬¬های ارائه¬کننده این خدمات با عقد قرارداد با بیش از 3000 مرکز ارائه کننده¬ی کالا و خدمات (پذیرنده) و با استفاده از کارت¬های چندمنظوره بانکی شتابی باطرح و لوگوی صبامهر به فرهنگ¬سازی و هدایت اقشار مختلف به بازار مصرف بهینه و ارزانتر پرداخته است.
برخی از باشگاه¬ها و مجموعه¬های منسجم طرف قرارداد با صبا مهر عبارتند از:
باشگاه سفرکارت ملی، باشگاه پیام، گروه هتل های ایرانگردی، جهانگردی، گروه هتل های هما، لاله، پارس، پارسیان، فروشگاه-های زنجیره¬ای اتکا، گروه مادیران و غیره، که طی زمانبندی و اقدامات انجام شده به این تعداد افزوده خواهد شد.
صبا مهر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، بدون صدور کارت و تنها با ثبت کارت های شتابی اعضا باشگاه های تحت پوشش خود در سامانه امکان خرید با امکانات ویژه و ارزان تر در بستر مراکز پذیرنده ی خود فراهم می آورد.
لازم به ذکر است امروزه با توجه به تعدد کارت¬های شتابی هر فرد، اضافه کردن هرگونه کارت دیگر نه تنها موجب سردرگمی استفاده¬کنندگان را در پی خواهد داشت که با توجه به لزوم شارژ نقدی جهت خرید، موجبات اتلاف و عدم کاربرد کارت صادر
شده را به دنبال خواهد داشت، در جدیدترین متد مدنظر صبامهر، استفاده کنندگان می¬توانند با استفاده از درگاه اینترنتی به راحتی و کمتر از چند دقیقه به هر تعداد کارت شتابی را در سیستم صبامهر ثبت و فعال نمایند.
زیرساخت¬های نرم افزاری و سخت افزاری مورد استفاده¬ی شرکت صبا مهر کاملا بانکی بوده و با استفاده از زیرساخت¬های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) می¬باشد.
خرید به صورت نقدی شتابی و تسهیم سهم پذیرنده و شرکت بلافاصله و پرداخت طی سیکل زمانی شاپرک می باشد، کارت-های ثبت شده به صورت خودکار توسط پوزهای پارسیان منصوبه در فروشگاه شناسایی و تخفیف مورد توافق به صورت خودکار و با نظارت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اعمال می¬شود.
صبامهر با عقد قرارداد بابیش از 3000 مرکز پذیرنده در فاز اول در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، تبریز و کاشان به زودی در سراسر ایران به عنوان اولین ارائه¬کننده سراسری خدمات خرید ارزان، بزرگترین سبد کالایی و خدماتی خود را در اختیار اقشار متفاوت جامعه قرار خواهد داد.
به پیوست تصاویر بخشی از مراکز همکاری کننده با این مجموعه درسال های گذشته جهت استحضار ایفاد می گردد.