باسمه تعالی
 
   با استعانت از خداوند متعال شرکت یگانه کیان زنده رود با نام تجاری "صبامهر" در سال 1386 با مجموعه ای پرشور و خلاق و همسو با سیاست­های کلان اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای افزایش قدرت خرید عموم مردم، همچنین بهینه سازی و هدفمند کردن بودجه­های رفاهی سازمانی تشکیل شد.
   این مجموعه در طول سال­های گذشته به ­عنوان یکی از معدود مجموعه ­های ارائه­کننده این خدمات با عقد قرارداد با بیش از 5000 مرکز ارائه کننده ی کالا و خدمات (پذیرنده) و با استفاده از کارت های چندمنظوره بانکی شتابی باطرح و لوگوی صبامهر به فرهنگ سازی و هدایت اقشار مختلف به بازار مصرف بهینه و ارزانتر پرداخته است.
    هم­گام با خدمات فوق، صبامهر با بهره گیری و شخصی سازی دانش فنی نرم افزاری نوین و تجربیات بیش از 8 ساله خود در ارائه خدمات به مجموعه های منسجم، با تعریف راهبرد جدید و رویکرد گسترش و بهینه سازی حوزه فعالیت، اقدام به راه اندازی و پشتیبانی تخصصی باشگاه های هواداری، وفاداری و مشتریان و ارائه خدمات گسترده تر در قالب مجموعه های منسجم و یک پارچه نموده است.
   برخی از باشگاه ها و مجموعه های منسجم طرف قرارداد با صبا مهر عبارتند از باشگاه تخفیف تراکتورسازی تبریز، باشگاه سازمان انتقال خون، بنیاد ملی خانواده، بنیاد ملی نخبگان و غیره، که طی زمانبندی و اقدامات انجام شده به این تعداد افزوده خواهد شد.
   صبا مهر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، بدون صدور کارت و تنها با ثبت کارت های شتابی اعضا باشگاه های تحت پوشش خود در سامانه امکان خرید با امکانات ویژه و ارزان تر در بستر مراکز پذیرنده ی خود فراهم می آورد.
   لازم به ذکر است امروزه با توجه به تعدد کارت های شتابی هر فرد، اضافه کردن هرگونه کارت دیگر نه تنها موجب سردرگمی استفاده کنندگان را در پی خواهد داشت که با توجه به لزوم شارژ نقدی جهت خرید، موجبات اتلاف و عدم کاربرد کارت صادر شده را به دنبال خواهد داشت، در جدیدترین متد مدنظر صبامهر، استفاده کنندگان می توانند با استفاده از درگاه اینترنتی به راحتی و کمتر از چند دقیقه به هر تعداد کارت شتابی را در سیستم صبامهر ثبت و فعال نمایند.
   زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مورد استفاده ی شرکت صبا مهر کاملا بانکی بوده و با استفاده از زیرساخت های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) می باشد.
   خرید به صورت نقدی شتابی و تسهیم سهم پذیرنده و شرکت بلافاصله و پرداخت طی سیکل زمانی شاپرک می باشد، کارت های ثبت شده به صورت خودکار توسط پوزهای پارسیان منصوبه در فروشگاه شناسایی و تخفیف مورد توافق به صورت خودکار و با نظارت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اعمال می شود.
صبامهر با عقد قرارداد بابیش از 5000 مرکز پذیرنده در فاز اول در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و رشت و به زودی در سراسر ایران به عنوان اولین ارائه کننده سراسری خدمات خرید ارزان، بزرگترین سبد کالایی و خدماتی خود را در اختیار اقشار متفاوت جامعه قرار خواهد داد.